O mnie

Wszystkie zwierzęta powinny być traktowane tak, jak my chcielibyśmy być traktowani. Staram się uświadomić ludziom, jak bardzo nasze psy cierpią, kiedy je źle traktujemy. Nasi podopieczni są skazani na nas i nasza wolę . Pamiętając o tym trenuję zwierzęta i pomagam ludziom dogadać się z nimi. Największą satysfakcję odczuwam, gdy na naszych spotkaniach widzę zadowolonych opiekunów i radosne pieski. Staram się tworzyć atmosferę życzliwości - zwierzęta do właścicieli wracają szczęśliwe i ułożone. Możemy sprawić, że Twój pies po przejściach Ci zaufa - chociaż nie przychodzi to łatwo. Praca i uczucie w to wniesione przynosi efekt.

` 12

Danuta Sasiela

Indywidualne szkolenie szczeniąt i psów dorosłych metodą pozytywną. Wprowadzanie zasad i uspołecznianie. Nauka jest zabawą - zabawa jest nauką. Właściciel bierze czynny udział w całym szkoleniu. Praca z pieskiem jest naszym wspólnym sukcesem. Dysponuję placem i lokalem w Częstochowie.

Mój cel zrealizujemy ćwicząc:

  • skupienie uwagi na przewodniku
  • zabawę z przewodnikiem
  • chwalenie i nagradzanie w odpowiednim momencie
  • pracę ze wzmocnieniami
  • pracę z psem w rozproszeniach
  • przywoływanie
  • zapraszam na szkolenia w trybie indywidualnym
  • na szkolenia zapraszam także szczenięta

Dlaczego ja?

Taka nauka jest przyjemnością i dla nas i naszego psiaka. Dlatego moi absolwenci kończą naukę z dużą satysfakcja.

Uczę poprzez zabawę - piesek wykonuje nasze polecenia, gdy zrozumie o co nam chodzi. Nagradzamy go i dajemy mu czas na relaks - potem wracamy znowu do nauki. Taka lekcja może trwać od jednej do dwóch godzin. Mamy 10 spotkań i po każdym spotkaniu możemy zauważyć wyraźne zmiany w zachowaniu psa. Dysponuję ogrodzonym placem o powierzchni 400 m2.

Uwielbiam w psach to, że tak bardzo różnią się od nas. Moim zadaniem jest sprawić by pies czuł się dobrze w każdej sytuacji. Jestem właścicielką czterech psów - w tym dwóch rasy agresywnej. Wieloletnie doświadczenie w szkoleniu czworonogów procentuje. Szkolę szczeniaczki i dorosłe psy.